O nás

Vítejte na webu PH-plast s.r.o.


Jsme výrobcem plastových sklepů, vodoměrných šachet, retenčních nádrží na dešťovou užitkovou vodu, plastových nádrží na pitnou vodu a bazénů. S naší dlouholetou odborností a zkušenostmi v oboru plastových výrobků vám poskytujeme špičkové produkty, které přesně odpovídají vašim potřebám. Při výrobě našich produktů používáme plnohodnotný polypropylen (bez použití recyklátu), který svařují certifikovaní odborníci s praxí ve svařování plastů.

S důrazem na kvalitu a odolnost navrhujeme a vyrábíme naše plastové sklepy. Jsou ideálním řešením pro efektivní uložení potravin a ochranu vašich věcí před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Vyrábíme retenční nádrže, které mají schopnost uchovat velké množství vody a poskytují ochranu před znečištěním. Plastové nádrže na pitnou vodu, které jsme navrhli, aktivně zajišťují bezpečné a čisté zásobování pitnou vodou. A naše plastové bazény spojují estetiku, trvanlivost a radost ze života, přinášejíce vám relaxaci a osvěžení.

Jako specializovaný výrobce jsme také schopni vyhovět vašim individuálním požadavkům. Nabízíme zakázkovou výrobu, která nám umožňuje přizpůsobit se vašim specifickým potřebám. Bez ohledu na to, jestli hledáte specifický design nebo velikost, jsme tu, abychom vám pomohli najít optimální řešení.

Vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou. Věříme, že naše produkty přinesou vaší domácnosti či podnikání skutečnou hodnotu a dlouhodobou užitečnost. Abychom vám poskytli nejlepší servis, jsme připraveni vám dát podrobné informace o našich výrobcích a službách. Stačí nás kontaktovat a rádi vám pomůžeme vybrat ten správný produkt, který vyhovuje vašim potřebám.

Váš Tým PH-plast