Plastové sklepy

Naše firma vyrábí plastové sklepy, které představují ideální řešení pro nepodsklepené rodinné domy, chaty nebo chalupy. Instalujeme plastové sklepy jako kompletní produkt přímo na váš pozemek a vybavujeme je vším potřebným pro efektivní využití skladovacího prostoru.

Navrhujeme naše plastové sklepy s ohledem na vaše pohodlí a potřeby. Jsou vybaveny ventilací, osvětlením, regály, policemi a pohodlnými schody, které vás bezpečně a snadno dovedou do sklepního prostoru. Sklep může být částečně nebo plně zapuštěn do terénu, což optimalizuje využití dostupného prostoru a umožňuje přizpůsobení sklepu vašim individuálním požadavkům.

Plastové sklepy nabízejí mnoho výhod. Jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a spolehlivě chrání vaše věci. Díky jejich konstrukci a kvalitnímu materiálu není potřeba se starat o jejich údržbu, včetně malování nebo ošetřování.
Plastový sklep je skvělým řešením pro skladování, které poskytuje praktický a funkční prostor pro vaše potřeby. Je ideální pro uchování různých věcí, jako je nářadí, zahradní náčiní, sezónní vybavení nebo potraviny. Využití plastového sklepu vám umožní mít všechny vaše věci dobře uspořádané, přehledné a chráněné před nepříznivými vlivy.

Pokud hledáte spolehlivý a funkční sklepní prostor, naše plastové sklepy jsou tou správnou volbou, vyrábíme je s důrazem na kvalitu, bezpečnost a dlouhodobou užitečnost. S našimi plastovými sklepy získáte praktické a moderní řešení pro skladování, které splní vaše očekávání a poskytne vám pohodlí a spokojenost.

Plastové sklepy – Výhody:

rychlá realizace, nízká pořizovací cena, nepropustnost (hydroizolace), bezkorozní materiál (bez vzniku plísní), jednoduchá přeprava, volitelnost rozměrů s

Využití:

skladování ovoce, zeleniny, chlazení nápojů, úložný prostor pro nářadí, zahradní náčiní, sezónní vybavení, skladovací prostor, atd.

Výbava:

světlo se dvěma ventilátory na spínání při otevření poklopu, schodové ocelové nášlapy, police po vnitřním obvodu sklepu, poklop se zámkem, možnost dovybavit elektrickým rozvaděčem se zásuvkou pro mrazák nebo jiné, zábradlí ke schodišti.

 

 

   

   

Mám zájem o sklep