Hranaté

Hranaté nádrže vyrobené z plastu jsou ideálním řešením pro skladování pitné vody. Naše firma se specializuje na výrobu těchto kvalitních nádrží, které splňují veškeré požadavky na bezpečnost a hygienu.

Hranaté nádrže nabízejí několik výhod oproti jiným typům nádrží. Jejich geometrický tvar umožňuje efektivní využití prostoru a snadnou instalaci. Díky hladkým povrchům jsou také snadno čistitelné a odolné vůči vzniku nečistot a bakterií.

Použitý plastový materiál je pevný, odolný a zároveň nepropustný pro zajištění maximální čistoty a ochrany vody.

Díky svému designu a pevné konstrukci hranaté nádrže umožňují snadnou manipulaci a transport. Jsou vybaveny vhodnými připojeními pro přívod a odvod vody, což usnadňuje jejich připojení do existujícího vodovodního systému. Díky tomu je možné je snadno integrovat do vašeho domovního nebo komerčního prostředí.

Využití hranatých nádrží na pitnou vodu je široké. Mohou sloužit jako zdroj pitné vody pro rodinné domy, chaty, zahrady, podniky a další objekty. Díky nim máte vždy k dispozici dostatek čisté vody pro vaše potřeby.

Naše hranaté nádrže na pitnou vodu z plastu jsou spolehlivé, bezpečné a efektivní řešení pro skladování pitné vody. S našimi výrobky můžete mít jistotu vysoké kvality a spokojenosti s jejich dlouhodobým výkonem.

Nádrž na pitnou vodu 1 m3

1 m3, hranatá, k obetonování

17 474,00 s DPH

Nádrž na pitnou vodu 2 m3

2 m3, hranatá, k obetonování

18 393,00 s DPH

Nádrž na pitnou vodu 3 m3

3 m3, hranatá, k obetonování

19 313,00 s DPH

Retenční nádrž na dešťovou vodu 1 m3

1 m3, hranatá, k obetonování

14 078,00 s DPH

Retenční nádrž na dešťovou vodu 3 m3

3 m3, hranatá, k obetonování

16 197,00 s DPH